ПРО КОМПАНІЮ "ТАЛИСМАН"

 

Компанія «Талісман»

Компанія «Талісман» - це мультибрендовий Автоцентр, який здійснює продаж, гарантійне та сервісне обслуговування автомобілів торгових марок BMW, Skoda, Volkswagen, Peugeot, Citroen, Ford, Mitsubishi, і Mazda.Історія компанії «Талісман» почалася в 1996 році.

20 років роботи на автомобільному ринку навчили бути готовими до будь-яких ситуацій, швидко і гнучко реагувати на зміни, а головне - розуміти клієнта, створювати для нього дружню, довірчу атмосферу і знаходити можливості перевершувати його запити і очікування.

За 20 років роботи створена професійна команда, готова вирішувати будь-які завдання завдяки великому досвіду і бажанням удосконалюватися.

Співробітники компанії постійно проходять навчання, беруть участь у семінарах, атестації, вивчають і вдосконалюють нові технології діагностики і ремонту.

Фахівці нашого автоцентру займають перші місця в Україні і набирають максимальну кількість балів в технічних тестування та сертифікації, які проводять Імпортери автомобілів.

Ми пишаємося, що в нашому колективі багато співробітників, які працюють в Компанії з першого дня її заснування. Це дозволяє передавати накопичений досвід, зберігати традиції і цінності Компанії.

Маючи відкриті вакансії, ми завжди раді бачити в нашій компанії, як досвідчених фахівців, так і людей, що не володіють достатнім професійним досвідом, але мають величезне бажання навчатися, розвиватися і будувати кар'єру в успішній компанії. Доказом успішної діяльності компанії є:

отримання нагороди «Кращий дилер Skoda в Україні» за підсумками 2012 року.

отримання нагороди «Кращий дилер Peugeot в Україні» за підсумками 2013 року.

за підсумками 2015 року Компанія «Талісман» повторно удостоєна нагороди «Кращий дилер Skoda в Україні».