КРЕДИТ

Основні переваги кредитної програми ŠKODA

  • Процентна ставка 0,01% річних на 1 рік при авансі від 30%
  • 0,01% відсоткова ставка та 0,0% комісія за видачу по кредиту на один рік - при авансі 50%, на два роки - при авансі 60%, до п’яти років - при авансі 70%
  • Мінімальний авансовий платіж 10%
  • Термін кредитування від 1 до 7 років
  • Відсутні щомісячні комісії Відсутнє страхування життя
  • Відсутні штрафні санкції за дострокове погашення кредиту
  • Можливість оформлення КАСКО в кредит
  • Висока надійність і фінансова стабільність банків-партнерів

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ НА ВСІ МОДЕЛІ ŠKODA


Програма кредитування «АКЦІЯ SKODA» від АТ «ОЩАДБАНК»

АТ «Ощадбанк» — провідний український державний банк із найбільш розгалуженою мережею установ. Він працює у всіх фінансових секторах. Третій рік поспіль Ощадбанк очолює рейтинг «50 провідних банків України» від Financial Club.

СТАВКИ ПО КРЕДИТУ


Програма кредитування «АКЦІЯ SKODA» від АТ «ОТП БАНК»

На сьогодні – АТ «ОТП Банк» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: компанія з управління активами ТОВ «ОТП Капітал» та лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг». Всі перелічені компанії проводять успішну діяльність, посідаючи провідні позиції у своїх сегментах.

СТАВКИ ПО КРЕДИТУ

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ НА ВСІ МОДЕЛІ ŠKODA


Програма кредитування «АКЦІЯ SKODA» від АБ «УКРГАЗБАНК»

АБ «УКРГАЗБАНК» сьогодні - надійний і динамічний банк, який вже понад 23 років успішно функціонує на ринку фінансових послуг. Максимальний термін кредитування – 84 місяці, максимальна сума кредитування – 1 500 000 грн.

СТАВКИ ПО КРЕДИТУ

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ НА ВСІ МОДЕЛІ ŠKODA


Програма кредитування «КРЕДО SKODA ПЛЮС» від АТ

АТ "КРЕДОБАНК" – член Асоціації банків Львівщини, Європейської Бізнес Асоціації, Асоціації платників податків України, Львівської торгово-промислової палати, професійної Асоціації Реєстраторів та Депозитаріїв, Асоціації "Українські фондові торговці", Асоціації "УкрСВІФТ", Асоціації "ЄМА", а також міжнародних платіжних систем Europay Іnternatіonal і Vіsa Іnternatіonal, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

СТАВКИ ПО КРЕДИТУ

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ НА ВСІ МОДЕЛІ ŠKODA


Програма кредитування «АКЦІЯ SKODA» від АТ «КБ «ГЛОБУС»

З моменту заснування (зареєстрований НБУ 29 листопада 2007 року) Банк постійно і динамічно розвивається. Регіональна мережа Банку складається з 30 відділень. АТ "КБ "ГЛОБУС" підтверджений кредитний рейтинг за національною шкалою на рівні uaAА, а також рейтинг депозитів на рівні ua2 + за шкалою рейтингового агентства "Експерт-Рейтинг".

СТАВКИ ПО КРЕДИТУ