Про компанію
Про нас Про нас

Про нас

ПП Талисман

ПП "Талисман"

 

Skoda – це перший бренд, з якого почалася давня автомобільна історія групи автодилерів «Талисман» у місті Краматорськ.

 

Отримавши офіційне представництво марки Шкода у 2007 році наша Команда почала свій шлях до головної мети – стати кращими в Україні.

Щоденна турбота про клієнтів, надання якісного сервісу та підтримка високих стандартів обслуговування – принесли очікувані результати.

З 2007 по 2020 рік офіційний дилер Шкода Компанія «Талисман» 4 рази отримував нагороду «Кращий дилер Skoda в Україні»

🏆 За підсумками 2012 року - нагородження кращіх відбувалось у Барселоні. 2015 року - нагородження було у Лиссабоні. 2017 року - нагородження було у Кейптауні. А у 2019 році «Талисман» ще раз підтвердив та закріпив статус кращого.

Ми дуже пишаємось, що наша команда тримає високу планку досягнень. Але цього всього не можливо досягти без довіри та вдячності наших клієнтів.

 

У нашому дилерському центрі можна придбати новий автомобіль, обміняти авто з пробігом, скористатися послугами кредитування, лізингу та обрати програму страхування.

 

Під час консультації ми обов’язково пропонуємо тест-драйв із можливістю спробувати 3 різні траси. Таким чином, Ви зможете оцінити переваги обраної моделі Skoda у будь-яких умовах.

Для максимальної зручності своїх клієнтів ми забезпечуємо повний супровід оформлення необхідних документів.

Сервісна станція Шкода у Краматорську виконує гарантійне і постгарантійне обслуговування авто, регламентний технічний огляд та поточний ремонт. У нас завжди можна придбати офіційні запчастини, аксесуари на Skoda та інше додаткове обладнання, а також встановити їх с подальшою гарантією.

 

Наша сервісна станція Skoda, площею 600 м. кв., укомплектована сертифікованим обладнанням, а кваліфікація спеціалістів має підтверджений європейський рівень.

Для зручності клієнтів є кімната відпочинку та очікування з Wi-Fi та ігровою зоною для дітей. Ви можете з комфортом розташуватися, випити чашку запашної кави або чаю, вирішити свої робочі питання під час очікування.

А якщо знадобиться таксі, їжа на замовлення чи необхідність поїхати у справах – ми із радістю допоможемо із кожним з цих питань.

 

Будь-яке звернення до офіційного сервісу Шкода «Талисман» залишить тільки приємні враження.

Ми працюємо для наших клієнтів виключно з любов’ю і завжди чекаємо у гості.